درباره مستر سوسیس

مستر سوسیس حاصل نوآوری و ایده پردازی تعدادی از جوانان تحصیل کرده و خلاق این مرز و بوم بوده و با هدف ارائه فرآورده های گوشتی سالم و درجه یک تاسیس گردیده است

تولید سوسیس و کالباس با مواد درجه یک و بدون هیچگونه
مواد نگهدارنده و افزودنیهای غیر مجاز

مستر سوسیس یعنی سلامت، کیفیت و شفافیت
با توجه به علاقه بسیاری از افراد و به خصوص کودکان و جوانان به فرآورده های گوشتی، ما در این مجموعه بر آن شدیم تا با ایجاد شفافیت و اعتماد نگرانی های حاصل از مصرف این فرآورده ها را در ذهن مشتریان از بین برده و اطمینان خاطر را به آنها هدیه دهیم. به منظور ایجاد این شفافیت کلیه مراحل تولید سوسیس و ژامبون و همبرگر در یک فضای شیشه ای و قابل رویت توسط مشتریان انجام می گردد و مشتریان عزیز می توانند کیفیت گوشت (گوشت گرم و تازه کشتار روز) و مواد اولیه ای که در تولید محصولات استفاده می گردد را از نزدیک مشاهده نمایند.
این مجموعه به عنوان پیشگام در صنعت تولید سوسیس و کالباس فروشگاهی با کوتاه کردن فاصله بین تولید و مشتری نهایی توانسته با حذف نگهدارنده ها در محصولات گام بسیار مهمی در تامین سلامت فرآورده های گوشتی بردارد.
محصولات مستر سوسیس از گوشت گرم و تازه کشتار روز و با استفاده از بهترین مواد اولیه و به صورت روزانه تولید شده و دارای کلیه مجوزهای بهداشتی لازم از وزارت بهداشت می باشند.

تجربه طعم واقعی سوسیس و کالباس ارگانیک و با کیفیت ؛ با مستر سوسیس

cropped-logo-130x60
پشتیبانی واتساپ
ارسال در واتساپ